| confuza a întrebat:

Jocurile digitale de pe PlayStation Store se instaleaza direct pe hard. intrebarea mea: daca mi se strica hardul, am pierdut definitiv jocul?

Răspuns Câştigător
| andreibp a răspuns:

Nu,jocul daca este de exemplu GTA5/MINECRAFT nu v-a m-ai fi instalat in PSS, dar salvarile vor ramane acolo.Si da se instaleaza direct pe HARD Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pierd jocurile instalate doar.

Tot ce ai cumparat ramane pe contul tau. Le gasesti in Library > Purchased dupa ce iti cumperi un nou HDD sau alta consola.