| LoCkEd02 a întrebat:

De curand mi-am luat si eu un xbox 360 de 4 GB. Intrebarea mea este se va strica daca nu imi iau hard ca sa rulez jocurile sau nu o sa pateasca nimic. Este SLIM-modelul.

1 răspuns:
| Constantinescu_Cosmin_1997 a răspuns:

Eu am un xbox 360 de 240 de GB,nu stiu exact daca ti se va strica,cert este ca depinde de fiecare consola, insa ca si un utlizator de xbox 360, stii ca aceste console se supraincalzesc foarte repede(mai ales modelele cele albe) si primesc RROD, daca ai model slim(sper ca te referi la cel negru si mai micut decat cel alb) va avea o durata de viata mai lunga...eu pe al meu il am de aproximativ 1 an si nu am probleme cu el