| Virlan07 a întrebat:

Jucam un joc vechi pe PC acum mulți ani in care caracterele principale erau niște animale umanizate, unul din ei parca era un iepure într-o salopeta iar pe alt personaj îl chema Einstein.
Începutul jocului se petrecea noaptea într-o casă, după care era un Task unde trebuia să vopsești niște băncuțe iar pe sfărșit de joc țin minte ca trebuia să repari un tren.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Salut cand ai timp consulta lista aceasta are multe titluri cu jocuri video ce au ca personaje iepuri https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Video_games_about_rabbits_and_hares

primul care imi vine in minte este seria de jocuri video pe care o jucam in copilarie si anume Jazz Jackrabbit, are mai multe parti!