| sebastiannnn a întrebat:

La ce ajut update-urile de la tomb raider, sa-mi mearga mai bine? cu fps-uri mai mari? la grafica? sau cum? ce update imi recomandati pentru tomb raider.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intodeauna este recomandat sa ai ultimele update-uri pentru ca pot imbunatati cadrele pe secunde sau repara erori. Daca ai jocul cumparat se face automat update la ultima versiune.

Fiecare update are un 'changelog' in care scrie ce repara/adauga nou

| sebastiannnn explică (pentru anonim_4396):

Pot adauga mai multe update-uri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sebastiannnn):

Da

| sebastiannnn explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult. imi merge cu totul la very high tot, din afara de umbre care sunt la medium.am si laptop big grin