| Riot181 a întrebat:

La contul de facebook unde dau ca profilu meu si pozele sa nu fie vazute de altii? doar daca i am la prieteni sa poata vedea.

Răspuns Câştigător
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Dai la Editare profil, acolo unde ai poza de profil si vezi acolo.

5 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Dai la configurare cont! Si sunt mai multe etape de modificare.Te pup!

| Riot181 explică (pentru PisicutzaCenusie):

Imi poti zice te rog pas cu pas? am uitat si nu mai stiu unde sa dau. iti dau funda...promit

| PisicutzaCenusie a răspuns (pentru Riot181):

Dai la editare profil acolo unde iti e poza, nu coperta.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Daca vrei imi poti da parola si nu iti intru, poti sa ti-o modifici, vb serios, am tinut secrte multe parole de-ale prietenilor. Doar daca vrei, mi-o trimiti pe id-ul( rizeapetrut)

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Multumesc pentru funda!happy Sper sa te mai pot aJUTA!