| bock a întrebat:

La cs 1.6 am fost acceptat ca admin si mi-a cerut nick+pass,adica numele meu si parola, dar accestea de la ce trebuie?happydau funda calui care imi raspunde cel mai repede

1 răspuns:
| Ceatarna a răspuns:

Iti trebuie sa nu intre oricine pe contul tau de admin, atunci cand te loghezi pe serveru respectiv scrii rcon_password [parola] - (nu stiu sigur daca asta e comanda).Te loghezi cu numele tau pe server si in consola bagi comanda aia.Asa capeti si slot pe server si nu intra toti cu numele tau.