| lekadrago25 a întrebat:

Salu TPU! am facut azi o cerere de admin pe cs1.6 si au acceptat-o, un moderator mi-a scris
Acceptat. PM cu nick si pass.
TC
asta ce anseamna?! ce trebuie sa i trimit unde si cum?!

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nick = numele cu care joci pe server
Pass = Ii dai o parola care o va pune pe server-ul de cs
TC = Topic Inchis.

Esti n00b...Ma mir ca ti-a acceptat cererea, dar presimt eu ca in maxim 3 zile nu o sa mai ai admin.

| lekadrago25 explică (pentru CPAElites):

Mersi pentru info...e prima oara cand fac cerere pentru admin btw daca nu stii ce anseamna noob no spune!

| kalex a răspuns:

Nick = Nume de utilizator
Pass= Parola
Dar sa nu ii trimiti. Un moderator nu are nevoie de aceste informatii ca sa te faca admin. Maxim de nick are nevoie dar de parola nici de cum. Funda?