| Dedusca a întrebat:

La jocul The West la tutorialul de inceput am primit o sarcina de la barmanul Henry Walker, ceva sa ii macin cafea. Mi-am dat activitatea cu "macina cafea" de vreo 10 ori dar tot nu pot sa trec de misiune.Ma ajutati si pe mine va rog...

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Scuze ca las com aici, nu are treaba cu intrebarea asta!

Am vrut sa-ti las mesaj personal cu privire la invitatia pe FL dar nu s-a putut ca ai oprit aceasta optiune!
Activeaz-o ca sa te poata ajuta cineva la o intrebare care ti-a fost blocata, de ex. intrebarea cu invitatia pe FL.
Nu am vrut sa-ti dau invitaie ca nu am, am vrut doar sa-ti explic cum sta treaba cu invitatiile...
Scuze inca 1 data pentru off topic!