| salut_6214 a întrebat:

La lvl 50 unde te cresti metin2

Răspuns Câştigător
| alexdarkstar a răspuns:

V2 tata

6 răspunsuri:
| BassBooster a răspuns:

In muntele sohanhappy eu acolo am crescuthappy sper ca te-am ajutat(eu aveam inel EXP) fara inel nu stiu daca poti creste undeva bine
happy

| Laurentiuuu a răspuns:

La bo pana la 55-56 dupa in templu pana la 57-58. Dupa in v2 cu militar, iteme bune, 11k+pv, m`uri bune si cam atatwinking
Daca ai nev de ajutor PM pe sagitta (regat Chunjo)
si daca vrei sa vorbim pm pe PushMe, Caracteru meu smug

| BlackVeil a răspuns:

Direct in v2! Nu te mai chinuii cu muntele sohan, cu templu, bla bla bla...
Nu ai nevoie de nici un cal militar, si nici m-uri extraordinare, un buff bun (macar 25% critical si protectie), si bati lejer 2 grupe de gheare, normal ca ai nevoie se de HP (macar 10k).
ps: Iti recomand un fms cu pm bun!winking

| varasea a răspuns:

Pai...cum a zis si cel dinaintea mea pe sohan sau in DT ori la broaste daca ai echipament bun

| Dzeko7 a răspuns:

In v2

| salut_6214 explică:

La lvl 60 unde te cresti