| adivd15 a întrebat:

La minecraft ce fac cu oul de la dragonul de ender

Răspuns Câştigător
| minecraftian a răspuns:

They currently have no explicit purpose!(copy paste) si stiu engleza si asta inseamna ca nu poti sa spawnezi un dragon nici macar cu un ou!

9 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Faci spawn dragonului
Bafta!

| minecraftian a răspuns (pentru jj95):

Se poate spawna un dragon? cum?

| jj95 a răspuns (pentru minecraftian):

Daca cunosti putina engleza poti citi aici
http://www.minecraftwiki.net/wiki/Dragon_Egg
;) mai mult nu cred ca te pot ajuta

| minecraftian a răspuns (pentru jj95):

They currently have no explicit purpose!(copy paste) si stiu engleza si asta inseamna ca nu poti sa spawnezi un dragon nici macar cu un ou!

| Traista_Stepan_1999 a răspuns:

Nu poti sa ai un dragon si nici sa spaargi oul, este doar un premiu cand omori dragonul
ai nevoie de un mod pentru asta

| Buliga_Alexandru_Tudor_1996 a răspuns:

Buna ma numesc Alexnadu-Tudor Buliga am nevoie de ajutor in legatura cu oul de dargun cum doamne ii dau spawn ca se teleporteazaaaaa of si nu stiu ma ajutati va rog (La revedere!)

| Pifa_Marco_1985 a răspuns:

Va rog cum sparg oul de dragon

| Chivu_Roberto_1981 a răspuns:

Cum cresc un dragon din u sift si click
sau ce ca nu mere

| Petis_Razvan_1971 a răspuns:

Poate sa iasa un pui di ender dragon egg?

| Cosma_Alina_1977 a răspuns:

Dai la cheat si scrii comanda urmatoare:/summon ender_dragon