| Barcelona_Alex_1984 a întrebat:

La minecraft cum faci scara si cufere, masa.
funda.
ps:cum imblanzesti animalele.

Răspuns Câştigător
| Zdog a răspuns:

Salut, e foarte simplu cauti pe net minecraft wiki http://minecraft.gamepedia.com/Crafting de aici si animalele : la cai cu mere si cand sa te urci pe el cu mna goaa sa nu ai iteme in mana, la porci cu morcovi si sa ( saddle) si undita cu un morcov. Gasesti totul despre minecraft pe minecraft wiki. funda

| Barcelona_Alex_1984 explică (pentru Zdog):

Nu gasesc pe siteuri cum sa fac ca nu stiu unde sa caut vreau doar scara si masa.De animale mersi. daca imi zici tu iti dau funda.

| Barcelona_Alex_1984 explică (pentru Zdog):

Gta am gasit

| Zdog a răspuns (pentru Barcelona_Alex_1984):

Imi dai funda