| Nicolaiciuc_Ionut_2000 a întrebat:

La unele siteuri atunci cand vreau sa descarc anume ceva imi apare un mesaj degenul pentru a debloca acest continut te rugam sa completeziuna dintre urmatoarele oferte, cum as putea scapa de asta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai downloadezi de pe site-uri obscure.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Descarca din alta parte.

| Cliar a răspuns:

Acele reclame se numes surveys si sunt menite sa scoata mai multi bani decat niste ad-uri obisnuite. Chiar daca platesti continutul nu va fi deblocat, vor continua sa iti ceara sa completezi pana isi fac baietii bani buni de pe seama ta. happy