| G4by97 a întrebat:

M,am apucat de cateva zile de samp si am o intrebare dupa ce termin de jucat si vreau sa ies din sv trebuie sa salvez ceva sau ies direct se salveaza automat fundaaaaa

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Acel server are o comanda de inregistrare /registre (password) sau una pe care ar trebui sa tio arata la intrarea in joc, trebuie sa te inregistrezi pentru ca la revenirea online sa ai tot ce ai facut pana atunci

| Fanu23 a răspuns:

Nu trebuie sa salvez nimic iesi doar atat se salveaza datele tale automat tot ce ai facut pe server se salveaza automat tu dai doar T (chat) si /q ca sa esi sau ESC si Quit Game big grin