| Iulian1998000 a întrebat:

M-am apucat de curand sa joc Metin2 Hammer si am facut un sura dar nu am iteme foarte bune. Cine e bun tare la metin si sa-mi zica ce bonusuri sa pun pe iteme pentru el(doresc sa spuneti pentru fiecare item in parte ex: Bratara-Life Energy
-Strategie
si la 6/7
Cine Ma ajuta ii dau funda Plzz repede big grin big grin

Răspuns Câştigător
| JinLing a răspuns:

Iti recomand sa folosesti changebot.
Bonusurile sa le pui asa:

Coif: semi-om
rezistenta magie
rezistenta sageti
sansa de otravire

Armura: max pv+
aparare sabie
aparare 2maini
aparare pumnal
aparare sageti

Papuci: Max pv+
aparare sabie
aparare 2 maini
aparare pumnal
aparare sageti

Arma: Critica
Patrunzatoare
Semi-om
STR/INT/DEX

Colier: Max pv+
aparare sabie
aparare 2 maini
aparare pumnal
aparare sageti

Bratara: Semi-om
max pv+
rezistenta magie
rezistenta sageti

Cerceri: Semi-om
aparare sabie
aparare 2 maini
aparare sageti
aparare pumnal

Scut: Imun necunostinta
STR/DEX/INT
Semi-om
Sansa de a bloca atac corporal

La 6/7 nu prea am idee ce sa pui, ca eu nu joc private chiar asa pvp, si pe serverele pe care joc nu este 6/7, acolo pui bonusurile pe care le vrei. Sper ca te-am ajutat. FUNDA big grin

3 răspunsuri:
| Tekh a răspuns:

Daca esti SURA pune asa:Armura-PV sabie 2maini pumnal Papuci - la fel Colier- la fel bratara tongueV semiom magie patrunzatoare Cercei:semiom sabie 2maini pumnal Coif:semiom magie sageti Scut:int semiom imun Arma:Int semiom patr crit GARANTEZ CA ASA TREBUIE JOC METIN DE 3 ANI ZILNIC!big grin

| Alexandru_Bogdan_1993_zVPS a răspuns:

Pai, sincer sa fiu nu ai dat bine funda. Pe hammer metin2 PvP trebuie sa pui vitalitate ( life energy), inteligenta(inteligence) si strengh ( putere) cate 1000 pe fiecare item. Si sa te faci sura pe AM si sa dai fara arma, e un bug folositwinking.

| Iulian1998000 explică:

Ma scuze ca n-am specificat metin 2Hammer PVP