| g0odJoOb a întrebat:

M-am apucat de metin2 antic am lvl 83 sunt ninja si nu stiu ce sa mai fac ca sa rezist in duel desi am iteme foarte bune! Papucii sunt de lvl 70+ +9 coful de lvl 80+9 am arc de lvl 80 |cercei de cristal+9 in rest colier si bratara de lacrima cer+9! Am king si nu stiu cum sa le bonusez! Acum ceva timp am facut duel cu un player de 65 si aproape ma omorat eu aveam toate bijuteriile astea de mai sus! Si nu mi-a venit sa cred. Cine imi spune ce bijuterii imi mai trebuie pentru dexteritate si cum sa le bonusez? Dau funda

3 răspunsuri:
| Z3US a răspuns:

Mai bine te lasi!

| DRAGONBOSS a răspuns:

Usor un fleac uite idiu meu de mess bogdanaqw@yahoo.com baga-ma in lista si vorbim iti zic cum le bonusezi

| IrimiasCosminAndrei a răspuns:

Auzi frate dex intra pe orice item doar ca trebuie sa te chinui putin.La ninja asta e cel mai important. Daca cade pv si pm asta e dar ai nevoie de dex happy