| radurusu a întrebat:

M-am plictisit de 4 story si metin 2! Ce jocuri de ori ce fel recomandati?

Răspuns Câştigător
| Llooliittaa a răspuns:

Wow

4 răspunsuri:
| ovy777 a răspuns:

Iti recomand :Counter-Strike; League Of Legends; Call Of Duty; StarCraft 1 sau 2; Warcraft 3; Age Of Mythology; Age Of Empires; Counter-Strike Source; Mafia; Max Pain.Si niste jocuri din browser : BarnBuddy(facebook sau hi5); Online Football Manager; CityVille; Triburile; Travian; BiteFight. Sper ca in lista mea iti vei gasi jocul care sa-ti placa. Funda te rog! Si vot daca se poate!

| andrey98 a răspuns:

Cabal sau crossfire sau chiar conterstrike daca iti place oricum mult succes bye

| valicavaly a răspuns:

Conquer uite si un link http://co.91.com/

| marius_2845 a răspuns:

Metin2