| TryBaL a întrebat:

Sal TPU ce jocuri imi recomandati ceva un joc interesant unde poti umbla si sa poti face diferite chestii etc ca m-am plictisit de cs si metin straight face

5 răspunsuri:
| Tzuna a răspuns:

Pai depinde de ce pc ai, unul in care sa te plimbi si poti face de toate este "GTA" eu iti recomand GTA Vice City, ii destul de frumos jocul...sau alt joc, Test Drive Unlimited, sau iar unul interesant: Assassins Creed...Bafta!

| TryBaL explică:

Apropo pc-ul meu este cam slab dar ce joc imi recomandati dar sa fie ceva distractiv sa ai un om sa poti sa impusi sau sa dai cu sabia sau altceva dar distractiv si sa mearga la pc-ul meu.

| GoBackInFuture a răspuns:

Daca ai un calculator bun poti incerca : gta (vice city, san andreas, IV); mafia 2; assassins screed... big grin

| Lupu_Darius_1965 a răspuns:

(ourworld, uberstrike e pe fb daca ai le joci pe uberstrike si daca vr ourworld intri pe ourworld iti faci cont si dupa cand vrei til bagi pe fb sper ca ti-am fost de defolos fundita?

| robymusat a răspuns:

Sall TryBal! Poi iti spun eu cate vr.

Gta san andreas
Gta vice city
Mafia2(cel mai tare joc, l-am terminat)
Call of duty1
Call of duty2
ETC...//
TUROK
World of Warcraft
Need for speed most wanted
Need for spedd carbon
need for speed run
max payne 3
Tomb Raider 1, 2, 3ETC
Sims 3
Sim city 4
Age of empire 1, 2, 3
Assassin creed
iti dau si horror

Slender.v0.9.1(horror)
Left 4(horror)
(non Horror)
ARMA Cold War Assault
Alien.Breed.Impact
Legend.Hand.Of.God
Medal of Honnor
Prototype.2
Driver.San.Francisco
Dirt 3
Real Gta 3
(uite aici un gta nou)
Grand.Theft.Auto.IV.Episodes.From.Liberty.City
Ridge.Racer.Unbounded
Rage
Revolt
Blur
Random
Call.of.Juarez
FlatOut.3.Chaos.And.Destruction
Ford.Racing.2
Ford.Racing.3
World.Racing
Ferrari Virtual Race

Frate sper sa iti placa

FUNDITA plizz