| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandesc sa fac o echipa ranked pentru LoL (League of Legends). Eu sunt pe EUNE si joc MID. Din pacate, sunt in Bronz5 pentru ca picam in echipa cu noobi si nu castigam.
Cerinte:
-sa aveti skype
-seriozitate
-sa stiti postul pe care vreti sa-l jucati
Lasati un raspuns si ma puteti contacta in juc la numele de Razdra

2 răspunsuri:
| Alinn98 a răspuns:

Haha...sa iti zic ceva. Nu ajungi in Bronze V doar din cauza echipei. Ajungi acolo si pentru ca ai avut un comportament neadecvat sau ai dat throw la un joc. si ca sa iti dau un sfat ce te va ajuta asuma-ti responsabilitatea.Nu ai cum sa nu fi dat throw la un joc sau sa fi avut un bad game. Daca recunosti asta ia-ti lol replay si data viitoare cand pierzi un joc uitete la acel replay si gasesteti gresilile apoi gandeste-te cum le poti corecta.

Pacat ca nu erai pe Euw. Am 900+ winnuri si sunt Silver 2, main adc si sunt printre cei mai buni adc din silver.Succes! big grin

| Teo35 a răspuns (pentru Alinn98):

Crede-ma frate, aia stateau AFK, aia veneau pe mine si ei stateau si dadeau in tureta...