| Rucky_Ruckssy_1992 a întrebat:

Ma joc minecraft. Si am launcherul de la TeamExtreme, si de fiecare data cand vine o noua versiune imi spune :An update to your laucher is available and is required to plai 1.7.4. Please restart your laucher. Adica stiu ce inseamna dar il tot restartez si imi scrie asta cateva zile apoi merge versiunea. Dar as vrea sa rezolv problema asta urgent.

Răspuns Câştigător
| lucian09 a răspuns:

Iati pipix si schimba versiunea...ce versiune vrei tu asa am facut si eu si mie mi-a mers ..Bafta! Funda?

| Rucky_Ruckssy_1992 explică (pentru lucian09):

De unde pot lua pipix? Am aflat de unde sa schimb versiunea si imi merge, dar vreau sa joc versiunea noua. Nu exista o posibilitate?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iati noua versiune de la ei de pe site sau de pe externe(TPB)