| Mitrutz14 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? La Metin2 am o misiune de la nivelul 30 de la Uriel cu "Secretul Pietrelor Metin" si nu o pot rezolva. Am nivel 30 si nu stiu drumurile...si cum s-o iau in coace si in colo.straight face

2 răspunsuri:
| Adi_2195 a răspuns:

Cum spune andreidragomir in temnita maimutelor in ultima camera am facut si eu misiunea asta dar ia un prieten deal tau sau un player cu lvl mare ca nu rezisti happy

| andreidragomir a răspuns:

Mda deci trebuie sa te duci in temnita maimutelor usoare in ultima camera si acolo este o Piatra fundament dai click pe ea si iti da ceva ca o pagina sau iti spune unde sa te mai duci...