| TropicalSun a întrebat:

Am o mica problemahee hee. joc metin2 de o vreme si sunt samana lv 32...nu trebuia cumva sa primesc o misiune de la Uriel? Eu asa am vazut pe forum. Ce fac daca nu ma primit-o? Poate fi o defectiune de program? Ms:X

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu ai primit misiunea pentru ca mai ai misiuni la Uriel.Rezolva celelalte sarcini si o sa o primesti.

| alin a răspuns:

Mama ce de jucatori impatimiti de metin2...cred ca ma apuc si eu inapoi numa de curiozitate sa vad ce sa mai facut

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna
Trebuie sa o primesti nu exista defectiuni de programe... poate intarzieri big grin
PA