| UnOmDeTreaba a întrebat:

Ma puteti ajuta in legatura cu hammer metin2 la mine cand descarc jocu merge sa intru si cand vreau sa intru de exemplu maine nu merge sa ma inregistrez dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ionut234bos a răspuns:

Daca iti da error e o problema la toata lumea iesi dim metin2 si repeta.

| UnOmDeTreaba explică (pentru ionut234bos):

O sa incerc si daca merge iti dau funda ok daca nu merge mai astept raspunsuri! INCODATA DAU FUNDA!

| ionut234bos a răspuns (pentru UnOmDeTreaba):

Amice daca nu merge inseamna ca nu ai instalat bine hammer

| UnOmDeTreaba explică (pentru ionut234bos):

Ok

5 răspunsuri:
| Frytzzyy a răspuns:

Si au joc hammer si mie se intampla des si mie...iti vad un pont:iesi si intra din nou(asa fac eu si intotdeauna merge big grin)
Fundita?happy

| UnOmDeTreaba explică:

Ionut de cate ori sa il pornesc si sal inchid?