| EmmaWollfShy a întrebat:

Ma puteti ajuta sa instalez sims4+all dlc gratis va rog? Incerc de multa vreme dar nu gasesc, un link sau orice poate ajuta, mersi.

5 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Nu putem aici, iti ramane sa te descurci.

| andreidmbm a răspuns:

Daca vrei, se poate instala prin teamviewer sau anydesk, doar sa imi lasi datele in privat happy

| BullseyeShot a răspuns:

Dacă nu ai reuşit, poți lăsa numele de pe Discord şi îți spun acolo ce şi cum, pentru că aici nu putem vorbi despre "jocuri gratuite/piraterie" (conform regulilor site-ului TPU).

| Intrebare50 a răspuns:

Da stiu, se numeste STEAM! yey happy

| EmmaWollfShy explică (pentru Intrebare50):

Pe steam nu e gratis.doar demoul e gratis