| tyberyus7 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un hack pe nfs world? Dar fara survey, virusi si sa mearga.Va rog frumos.Ma intereseaza un tankmode sau de boost/cash.Multumesc.

3 răspunsuri:
| IF45e a răspuns:

Nu ai sa gasesti unul bun care sa fie cu boost/cash dar incearca Silver Angel multihack http://fisierulmeu.ro/......l-rar.html
daca nu iti merge o sa iti mai dau unu dar in princiiu asta are de toate si e cel mai folosit.

| tyberyus7 explică (pentru IF45e):

Am si eu un hack, dar pe mine ma intereseaza de cash sau de boost.

| IF45e a răspuns (pentru tyberyus7):

Da ma rog poate te-o interesa dar nu exista.