| shrek589 a întrebat:

Mă voi apuca de leţ's play. dati-mi exemple de jocuri care sa le joc dintre: prototype1sau2 dar il voi incepe prin august; mass effect 3; prince of persia the two thrones; harry potter 6; dungeon defenders; star wars the force unleashed 2; alegeti un joc si scrietil ca raspuns. dau funda+vot.

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Eu am Prototype, Mass Effect 2 si Star Wars Knights Of The Old Republic.
Te-as sfatui sa incerci Prototype, cat timp il joci nu stii ce-i aia plictiseala, are o poveste buna, o grafica dementiala si multe altele.
Cred ca si Mass Effect 3 si Star Wars ar trebui incercate insa raman la pararea ca Prototype le depaseste.

Bafta!

| shrek589 explică (pentru Magnifico):

Vezi ca am postat deja 2 ep din prototype

| Magnifico a răspuns (pentru shrek589):

Atunci poti trece pe Mass Effect 3 cum doreai tu.winking