| aLeEmo a întrebat:

Mai demult cand aveam vreo 5 ani era un joc supeer :X cu niste animale, numi amintesc bine, stiu ca la o parte era un urs alb cu salopeta albastra parca si o palarie si trebuia sa deschizi frigideru sa iei ingrediente... ( sa faci mancare) si la alta parte ceva cu abc-u erau 2 jocuri 1 pentru copii si unu pentru cei mai mari cum se numea FUNDAAA sad as da orice sa mai am jocu ala happy

2 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Se numeste Farm si eu vreau sa il mai joc dar nu il mai gasesc

| aLeEmo explică:

Nui ala ca parca asta carel caut eu nu era cu ferma