| Anda12343 a întrebat:

Mai demult jucam metin2 dar nu mai stiu cum se numea acel sv..Tot ce stiu sunt cativa membri din staff
[GM]HimenuL
[M.R]BeBe
[OWN]angelix
Va rog ajutati-ma dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Amice. Poate acel server s-a inchis. Oricum privatele sunt facute DOAR pentru donatii. Daca zici ca ai jucat mai de mult nu cred ca il mai gasesti deschis. Daca te razgandesti si vrei sa cauti alt server (exact cum iti place tie : rate etc) poti cauta aici -> http://gamingtop100.net/metin2/

| Anda12343 explică (pentru j1NNNx):

Tu ce metin joci?

| j1NNNx a răspuns (pentru Anda12343):

De ce? vrei sa te apuci cu mine? Momentan joc LOL (league of legends) dar ma apuc de un metin cu mare placere! (daca vrei ma poti cauta la mess: legleshun_24@yahoo.com /// skype horia.robert24 /// fb : horia xh! ^_^