| CarlosBogdan17 a întrebat:

Mai este ceva vreau la counter stricke cand incarc si apas click sa se opreasca si sa traga din nou daca mai are gl va rog frumos sa-mi ziceti daca stiti dau fuda!

4 răspunsuri:
| VideoGame a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui explica mai bine

| VideoGame a răspuns:

Nu deci eu chiar nu inteleg ce vrei tu sa spui prin "sa se opreasca" da-mi si mie linkul din care ai vazut chestia asta si poate voi intelege

| Benedict_6845 a răspuns:

Ceea ce vezi tu nu este asa, cand vezi o inregistrare in cs ( demo sau HLTV ) nu se vad anumite miscari ( cand incarci arma, cand tragi siguranta la grenada, cand o arunci, nu se vede smoke-ul etc ) si tu ai impresia ca se opreste din incarcat si trage. ceea ce face, in acel timp cat jucatorul incarca arma, apesi pe Q de 2 ori f rapid si iti trage arma cu, cat a apucat sa se incarce pana atunci.

| CarlosBogdan17 explică:

La counter strocke cand apesi pe r incarca sau cum ai u comanda pusa cand esti in timpul respectiv cand incarci apesi pe click si sa se opreasca din incarcat automat si sa traga daca mai are gl pusca ca eu am mai inalnesc cu astia pe sv cand incarc siam omoara am vazut pe net asa!