| NoName1234 a întrebat:

Ziceti cele mai amuzante bancuri care le stiti dau fuda pentru cel mai amuzant!happy

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

De ce este un computer mai preferabil unei femei?
1. este intotdeauna acolo;
2. orice îi cumperi vei folosi tu;
3. nu se supără dacă îl neglijezi;
4. nu este o problemă deosebită dacă prietenii îţi fososesc calculatorul;
5. este uşor de aprins.

| maryana5 a răspuns:

-Bunico, bunico! ce ma bucur ca ai venit!
-De ce, mamaie?
-Paih mama a zis ca numai tu ne mai lipseai!

rolling on the floor

| Marynna a răspuns:

O cartita sapa ce sapa pana cand ajunge pe o plaja de nudisti, drept intre picioarele unei blonde.Batuta de soare in cap si nestiind unde se afla zice:

Ariciule? Ariciule tu esti?

Niciun raspuns

Dupa 2 minute, mirosind aerul zice:

Ariciule, ariciule, ai murit ma?laughinglaughing

Din zare vine un indian pe un cal alb.La marginea unei prapastii, indianca spala rufele in rau.Indianul opreste brusc calul exact la marginea prapastiei, cand o bucata de calcar de pe stanca se desprinde si o zdrobeste pe indianca.Indianul ofteaza suparat:

Of, e a 3 a masina de spalat distrusa de calcarlaughing

| T a răspuns:

Un tip statea cu sotia la TV. La un moment dat, el se intoarce spre ea si-i spune: "Pun pariu ca nu-mi poti zice nimic care sa ma faca si bucuros si trist in acelasi timp." Replica ei? "Ai cea mai mare scula dintre toti prietenii tai."

Gica face poze pe malul lacului, cand nevasta-sa il striga disperata:

-Gica! Repede, se ineaca mama!

Gica raspunde:

-Degeaba, nu mai am spatiu pe card…

Un baietel vrea de ziua lui o bicicleta si se duce si ii cere mamei lui.

Ea ii zice: ai fost baiat bun? ai fost cuminte? ai ajutat in casa? Si el

pleaca suparat. Se duce in camera lui si incepe sa ii scrie o scrisoare lui Dumnezeu.si zice:

-Dear God stiu ca nu am fost cel mai bun dintre baietei. se razgandeste si rupe foaia.

Se apuca iar de scris.

-Dear God stiu ca nu sunt un baietel bun.se razgandeste si rupe foaia…

Sta un pic si se gandeste si dupa aia se duce in sufragerie, ia statuia cu Maica Domnului, o inveleste intr-un prosop si o pune intr-un sertar si se apuca din nou sa scrie o scrisoare.

-Dear God, if u ever want to see your mother again …

| Extasy a răspuns:

Semnele de la tastatura s-au gansit sa dea o petrecere, dar nu voiau sa-l invite pe punct. Punctul isi ia inima in dinti si pleaca la petrecere. La poarta, bodygarzi, escape si delete:
-Cine esti tu?
-Eu sunt steluta, dar m-am dat cu gel...
laughing

| NoAntidote a răspuns:

3 blonde intra intr-un bar! cer barmanului de baut! erau foarte bucuroase! la care barmanul le intreaba:
-Nu va suparati! dar ce petreceti?
-Pai sa vezi! Am rezolvat un puzzle in 3 luni!
-Asa si? (barmanul)
-Pai da. dar pe cutie scria 2-3 ani!laughingrolling on the floor))

| BaiatuCuPizza a răspuns:

Astea sunt amuzante?laughing hai sa va zic eu 2:
1:Bush, Basescu si Putin se duc la Dumnezeu sa il intrebe peste cat timp poporul lor va fi fericit. Primul s-a dus Bush si ii zice lui Dumnezeu:
-Doamne, peste cat timp poporul meu va fi fericit?
Dumnezeu raspunde :
-Peste 10-15 ani.
Bush se apuca de plans, Dumnezeu il intreaba de ce, la care Bush raspunde:
- Pentru ca peste atata timp eu voi fi batran si nu o sa ma pot bucura alaturi de el.
Acum era randul lui Putin. El il intreaba pe Dumnezeu peste cat timp poporul lui va fi fericit, Dumnezeu ii spune ca peste 50 de ani la care Putin se apuca si el de plans. Dumnezeu il intreaba de ce plange la care el raspunde:
-Peste 50 de ani eu voi fi mort si nu o sa ma pot bucura alaturi de poporul meu.
Acum vine Basescu.
-Doamne, peste cat timp poporul meu va fi fericit?
Dumnezeu se apuca de plans iar Basescu il intreaba de ce plange. Dumnezeu raspunde:
-pentru ca atunci cand poporul tau o sa fie fericit eu nu o sa ma pot bucura alaturi de tine!

2:Ion creste intr-un oras mic si-apoi se muta la Bucuresti pentru a urma facultatea de drept. Decide sa se mute inapoi in orasul natal si sa isi deschida propriul birou de avocatura, insa afacerile ii merg cam greu
la inceput.
Intr-o zi, vede un om apropiindu-se de usa biroului.
Fiind primul sau client doreste sa ii faca impresie buna. Cand acesta ajunge la usa, Ion ridica rapid receptorul telefonului si incepe, facandu-I semn cu mana sa intre:
- Nu. In nici un caz. Spune-le idiotilor ca nu ma voi opri pana nu primesc un miliard despagubire. Da. La tribunal am sedinta maine. Spune-i procurorului general ca am timp sa ma intalnesc cu el numai saptamana viitoare candva.
Si continua asa pentru vreo cinci minute.
Omul asteapta cu rabdare pana Ion termina. Acesta pune jos receptorul
si se intoarce catre noul venit.
- Imi pare rau ca v-am facut sa asteptati. Sunt foarte ocupat. Cu ce va pot ajuta?
Omul raspunde:
- Sunt de la Romtelecom. Am venit sa va instalez telefonul
rolling on the floor
sper ca v-au placut dar la astea am ras cel mai mult.

| Spiike a răspuns:

O crv iese din bar cu un betziv.betzivul se aseaza pe banca si se intinde pe ea. la care blonda: ce faci aici? betzivul: miera lene sa ma aplec sa ma uit sub fusta ta

| SssSSSssS_4018 a răspuns:

E o noapte de bal. O fata statea pe scaun, iar un baiat a venit si i`a is:
-Fata dansezi?
-Da.
-Atunci lasma pe mine pe scaun.