| AlexanderTheG a întrebat:

Mai joaca careva C&C Renegade online?

Răspuns Câştigător
| danyshorul a răspuns:

Eu unul...incerc sa joc dar nu stiu cum as putea sa imi fac cont, daca stii u cv, pls ajuta-ma si pe mine...

7 răspunsuri:
| Deac_Alex_1994 a răspuns:

Te rog imi spui pe ce site intru ca sa fac cont? Ma gasiti la id-ul deacalex2001@yahoo.com

| Deac_Alex_1994 a răspuns:

Eu vreau dar nu stiu pe ce site intru? Imi spui si imi fac cont si ne jucam

| xDragonuL a răspuns (pentru Deac_Alex_1994):

Te rog frumos imi spui si mie cum imi fac cont?

| xDragonuL a răspuns:

Add me pls anghel_angelo21

| danyshorul a răspuns:

Eu unul am incercat dar...nu reusesc fiind ca nu am cont si nu stiu cum as putea sa imi fac, daca poti sa ma ajuti cu cv, ma gasesti pe id asta:yonutz_d3n_dany98_rock

| AlexanderTheG explică (pentru danyshorul):

Sa stii ca atunci cand am pus intrebarea nici eu nu stiam cum sa joc online dar am aflat, iti voi spune pe privat cum sa faci.

| danyshorul a răspuns (pentru AlexanderTheG):

Ok big grin mersi mult