| michael26iul a întrebat:

Mai merita cumparat minecraft?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pai depinde. Daca iti place cel free merita cumparat, mai ales daca esti fan. Cel premium nu iti ofera avantaje uriase, decat ca poti juca pe servere modate, poti pune skinuri, poti sa le creezi tu si ai acces la update-uri, inaintea jucatorilor free.

| PainTech a răspuns (pentru Celcestietot):

Exista Minecraft free lansat oficial de Mojang? Sau vorbesti despre varianta cracked?

| Celcestietot a răspuns (pentru PainTech):

Vorbesc despre versiunea cumparata de pe site, sti despre ce vorbesc. Nu m-am mai jucat minecraft de foarte multa vreme, apropo.

| PainTech a răspuns (pentru Celcestietot):

Ai spus "Daca iti place cel free". La ce te referi cand zici cel free?

| Celcestietot a răspuns (pentru PainTech):

Cel free download.