| feli79 a întrebat:

Meam facut cont nou pe alt ID (ca celalat mi la banat) pe forum.computergame.ro si pot sa ma loghej, dar cand dau la o rubrica imi apare asta 1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system? 2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation. ca sa fac ca am asteptat vreo o saptamana si tot nu merge?

1 răspuns:
| ZendyTeam a răspuns:

1. Citeste mai bine, raspunsul tau este chiar in intrebare.
2. Contul tau trebuie activat, ("it may be awaiting activation") fie de un administrator fie prin mailul pe care il trimit ei in mod automat, care de obicei vine in maxim 10 minute de la inregistrarea contului.
3. Nu ai destule privilegii deoarece nu ai vechime cu noul tau cont.

Stima Zendy.