| Spoiled a întrebat:

mi-am descarcat Sony Vegas Pro 12.0 trial si cand incerc sa intru in program imi apare: "Registration of Vegas Pro 12.0 requires elevated privileges. If your user account does not have sufficient privileges, you will be prompted to provide administrator credentials. After this step is completed Vegas Pro 12.0 will be registered for all users." Apoi imi da "Next". Ce trebuie sa fac?
Funda cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ai cont de user (nu de administrator)? Daca nu, uita-te la permisiuni, poate ai permisiunile limitate sau ai mai multe conturi.Incearca sa-l inregistrezi "only for me" sau da-i run as admin.