| Clamidia a întrebat:

Merge cs:go pe acest cartof?
Intel® Core™ i5 2400 3. 40Ghz, 8GB RAM, Placa Video ASUS Radeon™ R7 240, 2GB DDR3, 128-bit, 500GB HDD, DVD-RW

3 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

Da, merge. Cs Go-ul se bazeaza pe procesor in special. Cele 4 nuclee si 4 thread-uri te vor ajuta foarte mult. Placa video ii da un plus de performanta iar cei 8gb de ram iti vor asigura un joc fluent, fara frame drop-uri.

| Clamidia explică (pentru marian37):

Deci merge? Adică nu vreau sa meargă în lag

| marian37 a răspuns (pentru Clamidia):

Daca nu ai netul foarte slab si nu ai un monitor 2k/4k, iti va merge perfect.