| georgeyo27 a întrebat:

Merge Diablo 3 pe configuratia asta?

Intel Pentium Dual CPU T3200 @ 2. 0ghz
3.0GB RAM
Video: Mobile Intel® GMA 4500M
on Windows 7

Răspuns Câştigător
| Toni_Dragu_1996 a răspuns:

Salut, fi atent: foloseste siteul asta http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx si te duci la diablo iti va zice exact ce ai nevoie si ce nu...app ai guest pass la de? dau de wow si de sc2 ca am nevoie :D bafta

1 răspuns:
| Toni_Dragu_1996 a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx uitate pe siteu' asta o sa-ti arate ce ai nevoie si daca e compatibil, app ai de guest pass? schimb cu sc2 sau wow daca esti interesat:)