| ReZiSTorr a întrebat:

Merge gta 5 pe un PC de asta: pocesor dual core Amd de 2.20 Ghz, RAM 1GB si placa video ati raedon 5450?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam slabe. Nu o sa mearga
Nu a aparut GTA 5 pe PC (online am vazut o data pentru iesire pe piata; 15.03. 2015)

| serau999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e adevarat, si s-a facut deja, astia de pe youtube au facut deja gameplay-uri pe pc si cum se instaleaza. S-au lansat deja si cerintele oficiale.

| alinaalin955 a răspuns:

GTA 5 nu este deocamdata pentru PC.

| serau999 a răspuns (pentru alinaalin955):

Ba da, s-a facut. A lansat si cerintele oficiale, astia de pe youtube au facut deja gameplay-uri pe pc si cum se instaleaza.

| alinaalin955 a răspuns (pentru serau999):

A fost anuntat system requirements dar jocul nu a mai aparut pentru PC.
Gameplay-urile probabil sunt fake.
Vezi ce zice qHaard, data anuntata a lansarii pentru PC este 15-03-2015.
http://www.altex.ro/grand-theft-auto-5-pc?attempt=1
Scrie ''DISPONIBIL DIN: 15.03. 2015''.

| KLiNK a răspuns:

Din pacate nu ti-ar merge. Daca gta4 cred ca ti-ar merge bine doar cu setarile pe low, ce sa mai vorbim de gta 5

| Dennisz a răspuns:

Nu merge!
Ai nevoie de cel putin 4 Gb RAM
3, 5 Ghz procesorul, si o placa video de minim 1Gb.

| serau999 a răspuns:

Are rau dar nu, iti mai trebuie procesor, ram si cred ca o placa video mai buna, funda?

| danyel2012 a răspuns:

Eu cred ca merge dar cam greu, rami daca aveai mai multi era cat de cat bine, 3-4 GB

| Gorobet_Ionel_1998 a răspuns:

Hey eu am cumparat un cd cu gta 5 la mine pc este putin mai diferit ca al tau dar tot are 1 gb ram.la mine merge foarte bine. daca ai scos joaca de pe net nici nu incerca sa o instalezi ca degeaba.cumpara un cd cu ea e eftin. funda?