| anonim_4396 a întrebat:

Merge gta4 pe un calculator cu 4 ram, procesor de 2, 2, si placa video ati radeon 4200?

5 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Nu. Si daca vei intra in joc, cu totul pe low, iti va merge in 5-10 fps. Maxim 15.

| AmNevoieDeAjutooor a răspuns (pentru CrappinMorth):

Nu stiu daca mai merge acum...dar atunci cand am luat pc stiu ca mergea...astept mai multe pareri inainte sa il descarc ca sa ma conving big grin

| StefanCM a răspuns:

Un pic mai detaliat la componente te rog

| AmNevoieDeAjutooor a răspuns:

Stefan ..in ce privinta mai detaliat? are procesor dual core de 2, 2 ...are 4G ram, are placa video ati mobility radeon hd 4300 series.