| TheMadKing a întrebat:

Merita PlayStation 4 pro sa il iau la 200 euro, nu vreau 5 ca string bani pentru un calculator de gaming și până atunci să m-ai joc și eu ceva seara.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu merita daca doresti in viitorul apropiat sa iti cumperi un PC de gaming!
Asteapta pana ai banutii pentru PC, sfatul meu.
PS4 pro este tehnologie veche deja, nu stii daca nimeresti unul ok fiind SH, multi le-au lipit in urma defectiunilor...
Pe langa asta ai nevoie fie de cont PSN platit fie de jocuri in format Blu-ray, deci alti bani in plus la pretul total al consolei!

| Lupic?27 a răspuns:

Nu, strange banii ca nu crapi! si invata sa scrii, din banii aia ia si o carte de gramatica.