| Hitback a întrebat:

Metin 2 : Stie cineva un server privat de metin in care trebuie sa imi fac singur skilluri p fara piatra curcubeu si altele.

Răspuns Câştigător
| Jakoban a răspuns:

Metin2Dinasty

4 răspunsuri:
| TheHereticAnthem a răspuns:

Metin2 Energy sau Hotstyle.Am jucat pe ele dar iti trebuie anumite levele.De exemplu:pentru skiluri G iti trebuie lvl. 30 si o suma de bani

| Hitback explică (pentru TheHereticAnthem):

Si p il fac singur cu ss nu?

| TheHereticAnthem a răspuns (pentru Hitback):

Te duci la nu stiu ce negustoare, si iti arata skiluri g dai pe skluri g trebuie sa ai lvl 33(rectific) si o anumita suma de bani(asta nu mai stiu).La lvl 60 gasesti o femeie langa invatatori dai skiluri P si iti cere o anumita suma de bani.Ratele suntmari

| Iryna16 a răspuns:

Metin2 fun