| Maxicanul001 a întrebat:

Metin2

Biletele V2 din item-shop se pot negocia?

Răspuns Câştigător
| Laurentiuuu a răspuns:

NU IL ASCULTA!
Mai demult a fost un event special, la acel event s-au pus in item-shop bilete comercializabile dar putin mai scumpe, cu cateva MD, acum nu mai exista acele bilete in item-shop.
Cele de acum, care au fost, o sa fie NU se pot negocia, doar alea s-au putut negocia, asculta-ma am mai cumparat, nu se pot acelea de acum
Salut

2 răspunsuri:
| xProxy a răspuns:

Da!

| Maxicanul001 explică (pentru xProxy):

Esti sigur? ai mai cumparat in item-shop?

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Maxicanul001):

NU IL ASCULTA!
Mai demult a fost un event special, la acel event s-au pus in item-shop bilete comercializabile dar putin mai scumpe, cu cateva MD, acum nu mai exista acele bilete in item-shop.
Cele de acum, care au fost, o sa fie NU se pot negocia, doar alea s-au putut negocia, asculta-ma am mai cumparat, nu se pot acelea de acum
Salut