| McAndy a întrebat:

Metin2! De ce nu porneste swichbot-ul? I-am setat bonusurile, am pus item-ul in primul slot, m-am asigurat ca am schimba ( sunt cate x5, nu stiu daca conteaza ) si i-am dat start, dar nu schimba niciun bonus pe item-ul respectiv. Dau funda daca gasiti rezolvarea happy!

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Itemul trebuie pus in primul slot din primul inventar http://postimg.org/image/tjc56ecjz/ (ce e incercuitcu rosu), itemul pe care vrei sa schimbi bonusul trebui sa aiba cel putin un bonus adaugat. Daca tot nu merge zi-mi pe ce server joci.

| MskDesign a răspuns:

Nu porneste swichbot-ul pentru ca aici este categoria Dragoste si Sex.Se poate face o singura exceptie, una singura, aceea ca pc-ul tau sa fie sentimental.