| CristiCr7 a întrebat:

Metin2

Salut, de unde fac si eu rost de un hack de schimbat bonusurile pe un server privat de metin 2?

funda

Răspuns Câştigător
| Radamel a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=4nPPfD0VGT0 e tutorial + download

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Nu ai nevoie de hack ca sa schimbi bounusurile este item la magazin si cu ala schimbi bonus.

| SkyRainb0w a răspuns:

Nu sunt sigur ca ai nevoie de hack de schimbat bonusul pentru ca ai la magazin. dar daca vrei hack uite aici o lista interesanta :http://scoalademetin.forum-gratuit.ro/f4-metin2-hack

Succes.Funda?