| Alex_Angel_1990 a întrebat:

METIN2ro: Deci am downloadad un hack nou pentru metin2ro si merge foarte bine ca in videoclipuri, dar nu stiu cand sunt langa animale incepe sa le loveasca automat dar cand fug inceteaza, nu stiti cum sa opresc asta ca ii face pe ceilalti sa creada...defapt e evident ca am hack o sa gandeasca ei dar bine ca nu mo vazut nimeni, deci nu puteti sa ma ajutati? va rog frumos DAU FUNDITA! la raspunsul care ma ajuta sa opresc

3 răspunsuri:
| DJARUM a răspuns:

Ma, intri la setarile hackului, si debifezi autoatack. Da te sfatuiesc sa joci fara hack, adica, care mai e farmecul jocului daca joci cu hack?
E mai mare satisfactia cand sti ca ai realizat ceva singur.winking

| Alex_Angel_1990 explică (pentru DJARUM):

Ma da eu nu ma refer ca se duce si ataca automat numa cand stau fara sa ma misc ataca mobi pe o raza de 2 m (asa cred eu) si cum sa dezactivez asta, si numa il folosesc sa imi fie mai usor, tot ce folosesc ii speed hack, fish botul, level botu rar si alea sa ma duca la bossi metine minibosii.

| Alex_Angel_1990 explică:

Apropo am uitat sa zic ca hack-ul se numeste ceva cu metin2_plm,sper ca o sa va ajute big grin