| MissMaryRomania a întrebat:

Metin2Romania
Site: www.Metin2Romania.In
Acest server a fost deschis pe data de :9.12.2014|Ora: 15:00!
Pe acest server nu vezi gasi 6/7, moduri!
Metin2Romania este un server PVP-PVM, deschis 24/24!
Pe server gasiti doar 5 membri staff! Acesti membri sunt maturi, experimentati si va vor ajuta atunci cand vezi avea nevoie de ei!
Staff-ul serverului organizeaza zilnic anumite evenimente! [! OX! PVP! PVM! Event de Pescuit! Event cu Mingi! HiDE! Event de Bonusat! Si multe altele!]
Ratele serverului mereu peste 700%!
Exista multe evolutii inclusiv arme|armuri 2014! Unele ITM care sunt site pe alte servere gen Reonul, Beltul si multe alte itm site pe serverul nostru sunt la evoluat!
Evolutiile sub nivel 100 sunt aproximativ gratis! [Perlele costa 100k la magazinul general!]
www.Metin2Romania.In

2 răspunsuri:
| carlito8379 a răspuns:

Ma bag