| mcdeliric1 a întrebat:

Mi-am bagat din nou windows 7 si am instalat cs 1.6 si imi merge sacadat, nu stiu care e problema dar pana acuma nu am avut probleme cu cs. Nu stiu cum de se poate sa mearga sacadat pentru ca am placa video Nvidia GeForce 8500 GT de 512 Mb pe 32bit. Tin sa mentionez ca atunci cand intru in CS la video quality si pun pe 32bit nu se modifica, ramane pe 16bit, de ce?
Dau funda!

5 răspunsuri:
| Stefan2341 a răspuns:

"sacadat" adica exprima-te calumea si te ajuthappy

| mcdeliric1 explică (pentru Stefan2341):

Sacadat=in reluare, poate intelegi mai bine asa.

| Stefan2341 a răspuns (pentru mcdeliric1):

Ok, am inteles deci reinstalezii cs`ul happy te duci la "Options", Video si zi`mi tot ce ai acolo

| mcdeliric1 explică (pentru Stefan2341):

Problema e ca l-am reinstalat de 3x. Am inchis toate procesele cand l-am rulat si tot degeaba. Am mai avut windows 7 dar nici odata n-am avut probleme de genu', mai ales la CS.

| Stefan2341 a răspuns:

Reinstallll placa video/driverhappy o sa.ti mearga.