| Piiitic a întrebat:

Mi-am cumparat recent un laptop Lenovo -model 80g0 G50-30 si nu am dvd writer la el pentru a instala driveru placii video (Intel). am incercat pana acum "n" drivere dupa net si toate imi dau aceeasi eroare "This computer does not meet the minimum requirements for instaling the software". Ce as mai putea face?!
Heeelp!

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Pai tu instalezi orice driver gasesti? doamne...te duci pe site-ul la producator si dai auto detect...genial

| DarkLaden a răspuns:

Incearca sa copiezi driverul pe un cd, stick si apoi incearca sa-l instalezi.