| BrielNar a întrebat:

Am avut windows 7, 64 bit, iar acum 2 zile am reinstalat win cu un 8.1 tot de 64. Problema mea este la drivere. Nu pot instala driverul de pe pagina oficiala a placii de baza, pentru vga(gpu). Imi zice : "This computer does not meet the minimum requirements to install this software". Acelasi lucru si pentru driverul "rapid start".

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

De ce mi se pare că tu ai procesor pe 32 biti?
Găsești mai usor răspunsuri dacă ne-ai spune modelul plăcii de bază.

| BrielNar explică (pentru anonimg):

Asrock b85 pro4. i5 4570

| BrielNar explică (pentru BrielNar):

Gtx 660

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa instalezi driverul cu update-ul de la windows sau incearca cu programul
driver boost 2.