| Shrek32154 a întrebat:

Mi-am descarcat call of duty 1 si cand e sa intru in CoDsp (single player) imi da o eroare x-( "Could not load OpenGL Make sure that you have the latest drivers for your video card from the manufacturer"s web site... si cand intru in Backup exe (SP) imi cere cd-romu funda cine ma ajuta si imi zice ce trebuie sa fac

1 răspuns:
| r0bert98 a răspuns:

Pai cautati drivere la placa video ( cred ca ai nVIDIA) si bagati openGl 4 extension ca sa faca un test si daca merge bine la test nu vei mai avea probleme
big grin