| ady10ady0030 a întrebat:

Mi-am downloadat de aici http://www.minecraft.net/download minecraft pentru windows si cand ma loghez imi spune ca nu sunt premium si dupa acea cand vreau sa dau pe play offline nu ma lasa si jos imi scrie not downloaded

Răspuns Câştigător
| Borat a răspuns:

Trebuie sa joci odată minecraft online sau zice can't connect to minecraft.net creează-ți cont si in timp ce ești logat pe.net intra in minecraft si logheaza-te si acolo sper sa-ți meargă mie mi-merswinking

1 răspuns:
| ady10ady0030 explică:

Nu mai am nevoie dar totusi...iti dau funda