| sebastian112 a întrebat:

De ce nu merge sa joc minecraft? l-am downloadat si l-am pornit m-am logat si zicea ca contul meu nu ie premium vroiam sa dau play offline si nu merge scrie not downloaded! va rog ajutati-ma funda!

Răspuns Câştigător
| george324 a răspuns:

Uite am gasit cv care sigur o sa iti mearga. http://www.mediafire.com/? 4jven7jez7x1mbf il deschizi si bafta!

7 răspunsuri:
| sebastian112 explică:

Am downloadat decat minecraft.exe!

| george324 a răspuns:

Mie mi-a mers de pe minecraft.net mai clar http://www. minecraft.net/download incearca si daca tot nu reusesti anunta-ma si voi incerca sa gasesc alta solutie

| sebastian112 explică (pentru george324):

Eu la downloadat de pe minecraft.net dar cred ca sunt banat pe serverul oficial si de aia nu merge cred.eram incepator!

| george324 a răspuns:

Incearca al doilea site

| maxi123 a răspuns:

Trebuie sa cumperi jocul(am incercat si eu exact ca tine si nu am reusit) jocul din cate stiu eu costa 20$ si daca vrei poti juca minecraft clasic mode pe site-ul lor intri pe minecraft.net si o sa vezi ca o sa scrie undeva intr-un chenar galben buy now putin mai jos gasestiPlay Minecraft Classic (Outdated, but free) si si mai jos cu un rand gasesti single player. nu e prea palpitant dar poti construi si atat eu incerc sa strang bani pentru jocul adevarat si te sfatuiesc si pe tine ca nu o a gasesti un site de unde sa l tragi gratis

| NejneriuMihnea1990 a răspuns (pentru maxi123):

Eu il am pe gratis si imi merge dar am un frate care nu ii merge happy

| Mares_Roberto_Gabriel_1999 a răspuns:

Mi-am scris numele de joc cand pun parola nu mi-a accepta ce fac funda